The Frog

The Frog izle

★ 6.9 2020 1 Sezonlar DramSuç

The Frog (2020) — Dram, Suç. The Frog, IPTV Max üzerinde 4K Ultra HD kalitesinde online; indirme yok, donma yok.

The Frog konusu nedir?

Ramin plans a robbery on his childhood classmate Noori who has become a mysterious rich man and that's just a beginning of a brutal journey.

Son bölüm

S1 · Bölüm 15 — The Frog · 2021-03-29

I am the only one who thinks about gaining and not losing. I get it because I need it. I want it because I deserve it.

Türler
Dram, Suç
İlk yayın
2020-12-23
Puan
★ 6.9 / 10

Başroldekiler

  • Saber Abar Ramin
  • Navid Mohammadzadeh
  • Navid Mohammadzadeh Noori
  • Fereshteh Hosseini Leila
  • Sahar Dolatshahi Faranak
  • Houman Seyyedi Shamsabadi

IPTV Max üzerinde The Frog nasıl izlenir

IPTV Max üzerinde The Frog izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

The Frog içeriğini IPTV Max ile 4K izleyin — premium IPTV servisi inceleyin veya IPTV abonelik paketleri karşılaştırın.

The Frog izlemeye bugün başlayın

Vizyon tarihini beklemeyin — IPTV Max zaten The Frog içeriğini, ayrıca canlı TV, film ve dizileri 4K Ultra HD kalitesinde sunuyor.