Kara Haydar

Гледајте Kara Haydar онлајн

1973 ДрамаАвантуристички

Kara Haydar (1973) — Драма, Авантуристички. Гледајте Kara Haydar онлајн на IPTV Max у 4K Ultra HD, без преузимања и без застајкивања.

О чему је Kara Haydar?

Fatihli Kara Haydar is a brave young man. He works as a vegetable farmer on his family's farmland. His brother Murat, however, has become involved in gambling. In addition, the contractor's men who want to build an apartment building on the farmland are after Haydar. He refuses to sell his land. Mine, the commissioner's daughter, loves Haydar despite everything. However, Haydar remains silent because he does not consider himself worthy of Mine. After the troubles that befall him due to Murat's gambling debts, Haydar's relationship with Mine will face an even greater dilemma.

Жанрови
Драма, Авантуристички
Премијера
1973-09-01
Режија
Çetin İnanç

Главне улоге

  • Ayhan Işık Kara Haydar
  • Fatma Belgen Mine
  • Erol Taş Rüstem
  • Atıf Kaptan Komiser Zeki
  • Altan Günbay
  • Yeşim Tan Kumaranedeki Kadın

Како гледати Kara Haydar на IPTV Max

Гледање Kara Haydar на IPTV Max траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Kara Haydar у 4K на IPTV Max — погледајте премијум IPTV услуга или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Kara Haydar данас

Не чекајте датум премијере — IPTV Max већ има Kara Haydar, као и уживо ТВ, филмове и серије спремне за гледање у 4K Ultra HD.