George Reddy

Sledovať George Reddy online

★ 6.6 2019 153 min AkčnýDráma

George Reddy (2019) — Akčný, Dráma. Sledujte George Reddy online na IPTV Max v 4K Ultra HD, bez sťahovania a bez sekania.

Pozrieť trailer

O čom je George Reddy?

George Reddy is a biopic based on the life of a student leader, boxer and Gold medalist, who influenced the politics of Andhra Pradesh state in Osmania University between 1967 and 1972. He is often remembered for inspiring revolutionary thoughts until he was brutally murdered at his hostel in 1972.

Žánre
Akčný, Dráma
Premiéra
2019-11-22
Réžia
Jeevan Reddy
Hodnotenie
★ 6.6 / 10

Hlavné obsadenie

  • Sandeep Madhav George Reddy
  • Satyadev Kancharana
  • Pawan Ramesh
  • Muskaan Khubchandani
  • Laxman Meesala
  • Abhay Bethiganti

Ako sledovať George Reddy na IPTV Max

Sledovanie George Reddy na IPTV Max trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte George Reddy vo 4K na IPTV Max — pozrite si prémiová IPTV služba alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať George Reddy ešte dnes

Nečakajte na dátum premiéry — IPTV Max už má George Reddy a k tomu živú TV, filmy a seriály pripravené na sledovanie v 4K Ultra HD.