Amar Singh Chamkila

Oglądaj Amar Singh Chamkila online

★ 7.7 2024 146 min DramatMuzyczny

Amar Singh Chamkila (2024) — Dramat, Muzyczny. Oglądaj Amar Singh Chamkila online na IPTV Max w 4K Ultra HD, bez pobierania i bez buforowania.

O czym jest Amar Singh Chamkila?

Ostre teksty piosenkarza z nizin społecznych przynoszą mu sławę — i falę brutalnej krytyki w całym Pendżabie. Za sukces przyjdzie mu zapłacić najwyższą cenę.

Gatunki
Dramat, Muzyczny
Premiera
2024-04-12
Reżyseria
Imtiaz Ali
Ocena
★ 7.7 / 10

Główna obsada

  • Diljit Dosanjh Amar Singh Chamkila
  • Parineeti Chopra Amarjot Kaur
  • Apindereep Singh Swarn Sivia
  • Anjum Batra Kesar Singh Tikki
  • Rahul Mittra DSP Bhatti
  • Nisha Bano Surinder Sonia

Jak oglądać Amar Singh Chamkila na IPTV Max

Oglądanie Amar Singh Chamkila na IPTV Max zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Amar Singh Chamkila w 4K w IPTV Max — poznaj usługa IPTV premium lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Amar Singh Chamkila już dziś

Nie czekaj na datę premiery — IPTV Max ma już Amar Singh Chamkila, a także telewizję na żywo, filmy i seriale gotowe do oglądania w 4K Ultra HD.