The Nutcracker

The Nutcracker online kijken

2028 MuziekFamilieFantasie

The Nutcracker (2028) — Muziek, Familie, Fantasie. Kijk The Nutcracker online op IPTV Max in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Waar gaat The Nutcracker over?

About writing music for Tchaikovsky's ballet The Nutcracker.

Genres
Muziek, Familie, Fantasie
Uitgebracht
2028-01-01
Regisseur
Felix Umarov

Hoofdrolspelers

  • Mark Eydelshteyn Franz
  • Sofia Lopunova Marie
  • Svetlana Khodchenkova Madame Drosselmeier
  • Anna Zavtur
  • Timofey Timkov
  • Evgeny Mironov

Hoe The Nutcracker te kijken op IPTV Max

The Nutcracker kijken op IPTV Max kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk The Nutcracker in 4K bij IPTV Max — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met The Nutcracker kijken

Wacht niet op de releasedatum — IPTV Max heeft The Nutcracker al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.