iSmart Shankar

Tonton iSmart Shankar dalam talian

★ 5.2 2019 141 min ActionScience FictionThriller

iSmart Shankar (2019) — Action, Science Fiction, Thriller. Tonton iSmart Shankar dalam talian di IPTV Max dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tentang apa iSmart Shankar?

A contract killer goes on the run after eliminating a target and eventually finds himself linked to a slain cop whose memory is transferred to his brain.

Genre
Action, Science Fiction, Thriller
Tayangan
2019-07-18
Pengarah
Puri Jagannadh
Penilaian
★ 5.2 / 10

Pelakon utama

  • Ram Pothineni iSmart Shankar
  • Nidhhi Agerwal Sarah
  • Satyadev Kancharana Arun
  • Nabha Natesh Chandini
  • Sayaji Shinde CBI Officer
  • Ashish Vidhyarthi Ramamoorthy

Cara menonton iSmart Shankar di IPTV Max

Menonton iSmart Shankar di IPTV Max mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton iSmart Shankar 4K di IPTV Max — lihat perkhidmatan IPTV premium atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton iSmart Shankar hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — IPTV Max sudah ada iSmart Shankar serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.