Texas Red

Δείτε το Texas Red online

★ 2.7 2021 84 λεπτά ΔράσηΙστορικήΓουέστερν

Texas Red (2021) — Δράση, Ιστορική, Γουέστερν. Δείτε το Texas Red online στο IPTV Max σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το Texas Red;

Part of the 12 Western feature films to be made in 12 months during 2020, this film tells the story of Texas Red, an African-American man who was hunted by hundreds through the Winter wilderness of Mississippi.

Είδη
Δράση, Ιστορική, Γουέστερν
Κυκλοφορία
2021-02-19
Σκηνοθεσία
Travis Mills
Βαθμολογία
★ 2.7 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Cedric Burnside Texas Red
  • Herman 'J.R.' Johnson The Oklahoma Kid
  • Anquanizia Hall Dolly
  • John Sayles Governor Johnson (voice)
  • William E. Harris Agent Ballard
  • Johnny McPhail Adams County Sheriff

Πώς να δείτε το Texas Red στο IPTV Max

Το να δείτε το Texas Red στο IPTV Max παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Texas Red σε 4K στο IPTV Max — δείτε premium υπηρεσία IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Texas Red σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το IPTV Max έχει ήδη το Texas Red καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.